Description
Product may differ from image shown
$17.93
41 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 2 × 7 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | 845611-001 |
| MPN | 845611-001 |
| Package Includes | 45W HP Genuine 19.5v 2.31a Travel Power Adapter 4.5mm 845611-001 Blue Tip |
| Ship From Zip Code | 7726 |
| UPC Code | 6.89E+11 |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 12.35 |
| Condition | New |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.