Description
Product may differ from image shown
$72.33
1 in stock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 1 × 19 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | VP9567 |
| MPN | VP9567 |
| Package Includes | Vertiv VP9567 15A 120V 1.4KW 14xNema 5-15R Basic Standard Rpdu |
| Ship From Zip Code | 7726 |
| UPC Code | 7.67E+11 |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 19.85 |
| Condition | Used; Like New |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.