Description
Samsung BN59-01312A Smart TV OneRemote Control for 2019 QLED 8K-4K TV Models – Netflix – Prime Video – Hulu Hot Keys – Smart Voice Recognition
$45.49
228 in stock
Samsung BN59-01312A Smart TV OneRemote Control for 2019 QLED 8K-4K TV Models – Netflix – Prime Video – Hulu Hot Keys – Smart Voice Recognition
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 1 × 9 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | BN59-01312A |
| MPN | BN59-01312A |
| Package Includes | Samsung BN59-01312A Smart TV OneRemote Control for 2019 QLED 8K-4K TV Models – Netflix – Prime Video – Hulu Hot Keys – Smart Voice Recognition |
| Ship From Zip Code | 80907 |
| UPC Code | 7.35E+11 |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 12.35 |
| Condition | Used; Like New |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.