RAYOVAC KE23A-1ZMA 12-Volt 23A Alkaline Keyless Entry Battery
158 in stock
SKU: PET-RVCKE23A1ZMA Category: Tag:
Description
Mercury-free
12V 23A keyless entry battery
Single
Additional information
Weight0.05 kg
Dimensions3.5 × 1.75 × 0.35 cm
Return Policy
Model Number
KE23A-1ZMA
MPN
KE23A-1ZMA
Package Includes
Ship From Zip Code
73127
UPC Code
Warranty
30 Day Warranty
Shipping Cost
12.35
Condition
New
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “RAYOVAC KE23A-1ZMA 12-Volt 23A Alkaline Keyless Entry Battery”