Description
Allows user to plug in an iPod(R), MP3 player, amp or any other device with RCA inputs
Maximum noise isolation using shields
Precision-formulated materials for maximum signal transfer
6ft
$2.64
53 in stock
Allows user to plug in an iPod(R), MP3 player, amp or any other device with RCA inputs
Maximum noise isolation using shields
Precision-formulated materials for maximum signal transfer
6ft
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.75 × 5.5 × 1 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | PCBL42FT6 |
| MPN | PCBL42FT6 |
| Package Includes | Pyle Pro PCBL42FT6 12-Gauge Dual RCA Males to 3.5mm Stereo Male Y-Cable, 6ft |
| Ship From Zip Code | 73127 |
| UPC Code | 68888989923 |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 12.35 |
| Condition | New |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.