Description
Kingston 2GB DDR3 SDRAM Memory Module – 2GB (1 x 2GB) – 1066MHz DDR3-1066/PC3-8500 – DDR3 SDRAM SoDIMM
$15.97
2 in stock
Kingston 2GB DDR3 SDRAM Memory Module – 2GB (1 x 2GB) – 1066MHz DDR3-1066/PC3-8500 – DDR3 SDRAM SoDIMM
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 9 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | KTH-X3A/2G |
| MPN | KTH-X3A/2G |
| Package Includes | Kingston 2GB DDR3 SDRAM Memory Module – 2GB (1 x 2GB) – 1066MHz DDR3-1066/PC3-8500 – DDR3 SDRAM SoDIMM |
| Ship From Zip Code | 80907 |
| UPC Code | 7.41E+11 |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 13.1 |
| Condition | Used; Like New |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.