Description
Inventec IFD04048B12-A03 4.0 cm Server Cooling Fan – 12 V – 1.9 A – 6 Wires
$10.49
6 in stock
Inventec IFD04048B12-A03 4.0 cm Server Cooling Fan – 12 V – 1.9 A – 6 Wires
| Weight | 1.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3 × 10 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | IFD04048B12-A03 |
| MPN | IFD04048B12-A03 |
| Package Includes | Inventec IFD04048B12-A03 4.0 cm Server Cooling Fan – 12 V – 1.9 A – 6 Wires |
| Ship From Zip Code | 80907 |
| UPC Code | Does Not Apply |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 13.1 |
| Condition | Used; Like New |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.