Description
Product may differ from image shown
$232.92
1 in stock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | T3V28A |
| MPN | T3V28A |
| Package Includes | HP LaserJet Printer Stand For M751 M856 E75245 E85055 M776 T3V28A |
| Ship From Zip Code | 7726 |
| UPC Code | 1.94E+11 |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 79.1 |
| Condition | Used; Like New |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.