Description
Package includes:
HBW2GR1V Camera, Wall Mounting Kit, Template, Software, Manual
Product may differ from image shown
$438.10
1 in stock
Package includes:
HBW2GR1V Camera, Wall Mounting Kit, Template, Software, Manual
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 20 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | HBW2GR1V |
| MPN | HBW2GR1V |
| Package Includes | HBW2GR1V Camera, Wall Mounting Kit, Template, Software, Manual |
| Ship From Zip Code | 7726 |
| UPC Code | 8.87E+11 |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 35.6 |
| Condition | New |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.