Description
Havis LPS-133 DC Adapter – 90 W Output Power – 12 V DC, 24 V DC Input Voltage
$166.97
1 in stock
Havis LPS-133 DC Adapter – 90 W Output Power – 12 V DC, 24 V DC Input Voltage
| Weight | 3.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 13 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | LPS-133 |
| MPN | LPS-133 |
| Package Includes | Havis LPS-133 DC Adapter – 90 W Output Power – 12 V DC, 24 V DC Input Voltage |
| Ship From Zip Code | 80907 |
| UPC Code | 8.18E+11 |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 15.35 |
| Condition | Used; Like New |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.