Description
Superb Choice DL1400LH Laptop Battery – 11.1 V – 4400mAh/49 Wh – 6-Cell – Black
$50.97
1 in stock
Superb Choice DL1400LH Laptop Battery – 11.1 V – 4400mAh/49 Wh – 6-Cell – Black
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 2 × 8 cm |
| Return Policy | This product may be returned within 30 days for a replacement or refund. Any physical damage must be reported within 14 days of delivery. |
| Model Number | DL1400LH |
| MPN | DL1400LH |
| Package Includes | Superb Choice DL1400LH Laptop Battery – 11.1 V – 4400mAh/49 Wh – 6-Cell – Black |
| Ship From Zip Code | 80907 |
| UPC Code | Does Not Apply |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Shipping Cost | 13.1 |
| Condition | Used; Like New |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.